"VīNS un OTA"
Jautra gleznošana nopietniem cilvēkiem!
Mākslas ballīte, kurā dalībnieki jautrā un nepiespiestā gaisotnē, veido savus šedevrus, proti, viņi glezno uz audekla.
Par projektu
"Vīns un Ota" - tā ir mākslas ballīte, kurā dalībnieki jautrā un nepiespiestā gaisotnē, veido savus šedevrus, proti, viņi glezno uz audekla.
Pasākums ilgst aptuveni divas stundas. To vada mūsu brīnišķīgie, talantīgie, kreatīvie un jaunie mākslinieki. Viņu vadībā jūs ne tikai uzzīmēsiet īstu gleznu, bet arī uzzināsiet jaunu un interesantu informāciju par mākslas virzienu, kuram būs veltīts vakars. Mūsu tikšanās katru reizi tiek veidotas citādā tematikā. Mēs iepazīsimies ar Impresionismu, Art Deko, Simbolismu un daudziem citiem tēlotājmākslas stiliem. Mākslas ballītes "Vīns un Ota" tiek rīkotas Rīgas un Jūrmalas kafejnīcās, bāros un restorānos.

Mākslinieks, kurš vada pasākumu skaidri, un soli pa solim parāda kā uzzīmēt gleznu, un arī vienmēr palīdzēs, ja tas jums būs nepieciešams.

Lai piedalītos nodarbībās, zīmēšanas prasmes nav nepieciešamas. Audeklu, krāsas un otas mēs nodrošinām uz vietas. Uzzīmēto gleznu katrs mākslinieks saņem atpakaļ, mūsu firmas iepakojumā, lai to var droši vest uz mājām.
Pats galvenais ir tas, ka jums nebūs garlaicīgi! Šīs divas stundas jūs pavadīsiet jaukā kompānijā, čalosiet ar saviem draugiem, vai iegūsiet jaunus draugus, baudīsiet vīna glāzi, relaksēsieties, un vienkārši pavadīsiet jautri laiku!
Jeļena
Projekta vadītāja
Ballītei mēs nodrošinam
Mākslinieka audeklu 40x60cm un molbertu (statīvu gleznošanai);
Drošu akrila krāsu, kura viegli nomazgāsies no rokām un apģērba.
Otas un krāsu paleti;
"Vīns un Ota" priekšautu - tas aizsargās jūsu apģērbu no krāsas;


Mūsu firmas iepakojumu, kurā, jūs savu mākslas darbu vedīsiet uz mājām;
Turklāt jūs gaida:
- Talantīgs mākslnieks un viņa asistents;
- Vīna glāze lieliskam noskaņojumam;
- Neaizmirstamas divas stundas, brīnišķīgā kompānijā!

Dalības maksa, un mākslas ballītes maksa ir 35 Eur.
Lūk šādi notiek musu ballītes
Par mūsu ballīšu vadītāju
Anna Krečina
Ballīšu vadītāja
«Profesionālā ceļa izvēle tika veikta jau bērnībā. Jaunībā mācījās N.N. Uvarova mākslas radošajā studijā. Šis ceļš bija pārliecinošs un iezīmēja konkrētas līnijas tālākajā izglītībā: RTU, arhitektūras nodaļa, kurā tika iegūtas padziļinātas akadēmiskās zīmēšanas zināšanas un prakse; Ungārijas Tēlotājmākslas universitāte, laikmetīgās mākslas fakultāte. Daudzu gadu darbs un sadarbība ar vairākām radošajām asociācijām Vācijā, Polijā, Dānijā un pedagoģiskie pasākumi, palīdzēja iegūt māksliniecisko pieredzi vairākās jomās: teātrī, kino, animācijā, tetovēšanā, mākslas terapijā, radošajos vakaros utt.
Anna pārliecināta, ka radošums nav tikai tehniskās prasmes, vienā vai citā tēlotājmākslā, radošums ir domāšanas veids, kas paver jaunu un brīnišķīgu pasauli, kura atrodas mums apkārt un mūsos iekšā.»
Nedaudz atsauksmes no tiem, kuri jau ir bijuši kopā ar mums
Lieliska vieta un lielisks risinājums kā no novērst savas domas, ikdienas darbus un problēmas.
Natālija
Bija fantastiski saplūst ar mājīgo atmosfēru un … radīt. :) Ideāla vieta, ja vēlaties pavadīt laiku neparasti, novērst ikdienas satraukumu un atpūsties. :) Paldies par brīnišķīgo vakaru un par iespēju no jauna atrast sevī.. khm.. radošo potenciālu. Šis ir tieši tas gadījums, kad apetīte aug ēdot!
Nadia Dicmane
Paldies par burvīgajām emocijām! Gaidam nākošo gleznu! :)
Anna Molina
Iesūti savu kontaktinformāciju un mēs uzreiz sazināsimies ar tevi
Made on
Tilda