INGA OZERSKA
Dzimusi Latvijā. Kosmopolīts ar ļoti atvērtu skatienu uz dzīvi. Dzīvojusi Amerikā un Šveicē, šobrīd patstāvīgi dzīvo Francijā.

2002. gadā absolvējusi Latvijas Universitāti, ieguvusi grādu psiholoģijā. Ir sertificēta trenera diploms ("Professional Coach ICU" - International Coaches Union).


balteventgroup@gmail.com

«No visuma mēs iegūstam tieši tik, cik atdodam. Dariet labu, un labs noteikti atgriezīsies pie jums! Pozitīva domāšana un atvērta sirds, var radikāli izmainīt jūsu dzīvi. Nebaidietes, "sapņojiet" savu dzīvi, jo tikai jūs esat savas dzīves veidotājs! Jūsu dvēsele ir "pavadonis" starp jums šodien, un jums nākotnē. Un katram no jums tā ir skaista! Tikai uzklausiet to, neļaujiet jūsu bailēm un kompleksiem vadīt jūsu likteni. Jūs varat atrast kompromisu ar citiem cilvēkiem, bet ne ar pašu dvēseli - NEKAD! Ļaujiet sev būt tam, kas jūs esat jau tagad. Viss sākas ar jūsu pašu atļauju! »
Inga Ozerska
JAUNĀS TIKŠANAS
«Sapņi un realitāte - neredzama robeža. Prakse, kas maina dzīvi»
Bieži vien mēs pieķeram sevi domājot, ka mēs dzīvojam "ne savu, jeb, svešu" dzīvi, "guļam kustībā" un "īstā" dzīve paiet garām.


Mēs dzenamies pakaļ saviem iedeāliem, sapņiem. "īstajai un vienīgajai mīlestībai", bet kaut kā nesanāk to visu panākt. Cīnāmies ar mūžīgo problēmu ciklu, kuras nevaram atrisināt. No tā visa kļūstam dusmīgi, krītam izmisumā, depresijā, un iegūstam tikai nervu sabrukumu.Tomēr izeja ir! Izeja ir VIENMĒR, kamēr mēs esam šeit. Un tā ir katram mums iekšā!
Tikai ne katrs saprot to, kā to izeju atrast, kādus iekšējos "ES" mehānismus vajag iekustināt, kā atgūt iekšējo mieru, kas rodas tad, kad esam brīvi, kad esam mēs paši.Mūsu mērķis - palīdzēt jums "satikties" pašiem ar sevi, parādīt jums ceļu, kurš savienos jūsu sapņus un realitāti. Jo KATRS jūsu sapnis var kļūt par realitāti! Visums ir laipns, un tas mīl katru no jums! Nav nekā tāda, ko Jūs nebūtu pelnījis: mīlestību, sociālo stāvokli, naudu, panākumus - visumam nav nekāda tāda "neparasta", kas būtu cienīgs tikai izredzētajiem. Bet kā Visums "iekļūst" caur šķēršļiem, kurus mēs esam uzcēluši, kontrolējot mūsu dzīvi? Tas runā ar mums, vai nu caur zīmēm, vai caur citiem cilvēkiem. Bet kā ieraudzīt, atpazīt, un nepalaist garām šīs zīmes?

Patiesībā, vajag tikai pastiept roku, un jūsu sapnis ienāks jūsu dzīvē. Jūsu iekšējā gaisma, jūsu dvēseles gaisma, arī ir tas ceļš pretī jūsu sapnim, bet mūsu projekts ir tikai "pavadonis", kas palīdz jums to realizēt.

Mūsu nodarbības, kuras veidotas uz psiholoģijas likumiem, treniņiem un mūsdienu zinātnēm par cilvēku, ir paredzētas tiem, kuri vēlas izmainīt savu dzīvi, sākt rīkoties, iegūstot brīvību būt pašiem.Vai esat gatavi satikties ar savu sapni jau šodien?
Jūsu sapņi ir reāli - ja rīkosieties jau tagad!
Tikšanās notiek interaktīvā jautājumu un atbilžu formātā, konkrēta temata ietvaros. Jums interesējošie jautājumi tiks izskatīti, un jūs saņemsiet atbildi, kas pielīdzināma ar privāto konsultāciju, un tā izmaksas būs dārgākas.

Nepārdzīvojiet, ja neesat gatavs runāt par jūsu problēmu publiski. Jūs jebkurā laikā, anonīmi, varat iesūtīt mums jūsu jautājumu, un tas obligāti tiks izskatīts.
Darba pieredze:
14 gadu pieredze tirdzniecības biznesā, no kuriem 6 gadu pieredze tirdzniecības uzņēmumu top-vadībā.
Psiholoģijas semināru organizācija;
Darbs ar pirmsskolas vecuma bilingvāliem bērniem, attīstības programmā otrās valodas mācīšanas procesā;
Individuāla prakse "Life coaching" ar vairākiem klientiem Latvijā, Šveicē un Francijā.


Dalības maksa
Tuvāko semināru saraksts
JAN2018 «Ģimenes attieksme. Karš un miers.»,
sessijas garums 3 stundas
€30
JAN2018, «Pašrealizācija. Kas es esmu, kur es eju?»
sessijas garums 3 stundas
€30
JAN2018, «Vientulība. Ko es daru ne tā?»
sessijas garums 3 stundas
€30
JAN2018, «Iekšējā brīvība - ceļš uz sapni.»
sessijas garums 3 stundas
€30
SAZINĀTIES AR MUMS
+371 29 231 778
balteventgroup@gmail.com
Rīga, Latvija
Made on
Tilda